21. března 2022

Naučte se rozpoznat dítě ohrožené domácím násilím. Zveme na přednášku 21. 4. do Kampusu Hybernská.

• Co prožívá dítě ohrožené domácím násilím? Jak se chová?

• Je možné identifikovat potenciálně ohrožené dítě ve školním prostředí?

• Jak reagovat při podezření na ohrožení dítěte a jak s dítětem komunikovat?

O pomoci dětem ohroženým domácím násilím budou v Kampusu Hybernská hovořit Mgr. Kateřina Mrzenová a Mgr. Darina Gilarová, dětské terapeutky z neziskové organizace ACORUS.

Přednáška na téma "Dítě ohrožené domácím násilím ve škole" se uskuteční ve čtvrtek 21. 4. 2022 od 17 hod. v Divadelním klubu Hyb4City v Kampusu Hybernská, budova A, 3. poschodí - pouze prezenčně.

Setkání je cíleno především na současné a budoucí pedagogy, otevřená je však všem zájemcům.

REGISTRUJTE se, prosím, ZDE.

ACORUS, z. ú.

Nezisková organizace ACORUS poskytuje osobám ohroženým domácím násilím komplexní odbornou pomoc směřující k překonání nepříznivé sociální situace a k začlenění do běžného života bez přítomnosti násilí. http://www.acorus.cz/

Přednášku pořádá Centrum pro přenos poznatků a technologií UK.