2. června 2017

Centrum pro přenos poznatků a technologií UK se zúčastnilo Týdne inovací

Ve dnech 26. a 27. května 2017 se CPPT UK zúčastnilo inovačního veletrhu INNOVATION SUMMIT PRAGUE, který byl vrcholem celého Týdne inovací. Tento veletrh se konal v moderních prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT.

Centrum pro přenos poznatků a technologií UK prezentovalo na stánku Katalog služeb a Katalog celoživotního vzdělávání pro aplikační sféru. Katalog služeb představuje práci jednotlivých vědeckých univerzitních týmů, které se v katalogu prezentují svými „vizitkami“. Návštěvníci měli možnost získat informace prostřednictvím více než 135 nabídek výzkumných služeb z oblasti humanitních, lékařských a přírodních věd. Dále jim byl představen Katalog celoživotního vzdělávání pro aplikační sféru, který je aktuálně novinkou. Jeho cílem je vytvořit souhrnnou nabídku pro specificky zaměřenou cílovou skupinu, jejíž nároky vycházejí z konkrétních potřeb.