• Aktuality

Aktuality

8. prosince 2020

Kick-off meeting: Odstartoval nový projekt vzdělávající RMAs

Právě odstartoval nový projekt V4+WB Network of Research Managers and Administrators financovaný z Mezinárodního Visegradského fondu.


Co nás čeká? V rámci konsorcia 6 organizací ze zemí V4 a západního Balkánu budeme spolupracovat na vytváření obsahové náplně vzdělávacích aktivit. Právě za to bude v rámci Univerzity Karlovy zodpovědné CPPT, které má už s podobnou aktivitou zkušenost z projektu Excellence-in-ReSTI.


Během úvodního dvoudenního online setkání jsme se seznámili s partnery a lépe se zorientovali v pravidlech projektu. Vedoucí partneři projektu z budapešťské organizace HETFA představili nejdůležitější termíny a milníky implementačního období. Osobně se účastníci projektu budou moci setkat až na konci projektu v Bratislavě. Do té doby se budeme vídat každé tři měsíce v online prostředí.


Co se chystá?

► Prvním krokem projektového týmu je spuštění platforem sociálních médií. Informace o událostech a iniciativách tak budou přístupné z první ruky.

► Už také začala příprava 12měsíční série webinářů. Kompletní seznam webinářů s tématy a daty bude brzy k dispozici na webových stránkách.

► Dalším výstupem je online Expert Pool spojeným s platformou Learning Material Platform. Jejich cílem je nejen posílit spolupráci RMA, ale také podpořit rozvoj jejich dovedností.


Všechny tyto výstupy projektu budou ► k dispozici online a zdarma.


Více o projektu si můžete přečíst na našem webu zde: V4+WB Network of Research Managers and Administratorscppt.cuni.cz.
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy


Adresa kanceláře:

Petrská 1180/3

110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 491 255

E-mail:

Kontakty na tým


Korespondenční adresa:

Ovocný trh 560/5

116 36 Praha 1


IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208


Spojte se s námi na LINKEDIN


Jak k nám