5. října 2021

Registrujte se! Zveme Vás na sérii webinářů k Horizon Europe

Zveme Vás k účasti na sérii webinářů zaměřených na právní a finanční otázky spojené s programem Horizon Europe, vědeckou komunikaci, ochranu duševního vlastnictví, management a mnoho dalšího.

Osmý webinář na téma Technology and Market Assessment for projects aiming at Technology Transfer se uskuteční už 20. 10. více ZDE.

Webináře se zkušenými odborníky z praxe uspořádají partneři projektu V4 + WB RMA Network a budou probíhat pravidelně od února 2021. Webináře budou vedeny v angličtině a budou zdarma. Registrace je však nutná.

Pozn. k registraci: Prvních 100 přihlášených se bude moci připojit přes ZOOM, další pak mohou sledovat přenos webináře na Facebooku projektu.

Na jaká témata se můžete těšit?

1. From H2020 to Horizon Europe – main changes and different emphases in HE

2. Key principles in designing a project proposal

3. Boosting Excellence – strategies to highlight experiences and expertise in your proposal

4. Fourth component of Horizon Europe – Widening Participation and Strengthening the European Research Area

5. Horizon Europe Financial Implementation – Personnel costs, Internal invoices unit costs, Equipment costs, Simplified forms ofcosts

6. Key legal issues in Horizon Europe (or international) projects – do's and don'ts

7. Lessons learnt from first phase of Horizon Europe submissions

8. Ethics, requirements and open science in Horizon Europe: what methods and strategies to use

9. Strategies and tools for science communication

10. Technology and Market Assessment for projects aiming at technology transfer

11. Intellectual Property Protection and Management

12. Exploiting other EU and non-EU funds for supporting EU13 & WB countries’ R&I projects

Více ZDE.

Nejbližší webinář:

• Téma: Technology and Market Assessment for projects aiming at Technology Transfer

Datum: 20. října 2021, 10:00

Přednášející:

Ing. Antonín Králík, Dr. rer. nat., Centrum pro přenos poznatků a technologií UK, Charles University Innovations Prague s.r.o.

Registrace a více informací: ZDE

Více o projektu V4 + WB RMA Network se dozvíte na našem webu. Další informace najdete i na Facebooku a Twitteru projektu.