28. ledna 2020

Charles Games s.r.o.: Nový spin-off UK je na světě

Charles University Innovations Prague s.r.o., dceřiná společnost Univerzity Karlovy zřízená pro přenos poznatků a technologií do praxe, zakládá svůj první spin-off Charles Games s.r.o. Ten bude vyvíjet a prodávat počítačové hry a zároveň sloužit jako inkubátor pro studenty vývoje počítačových her. Společnost Charles Games s.r.o. vznikla 24. 1. 2020 v Praze, aby akcelerovala komercializační aktivity pracovní skupiny Charles Games a mohla poskytovat rozšířenou podporu studentům Univerzity Karlovy.

Tisková zpráva je ke stažení zde česky a anglicky.

FOTO: Vladimír Šigut

Chcete vědět víc o okolnostech vzniku společnosti? Přečtěte si článek Jiřího Nováka UK chce vzdělávat i prostřednictvím PC her, pomůže Charles Games, který vyšel v Online magazínu Univerzity Karlovy iForum.

Více o Charles Games s.r.o. najdete na webu společnosti, Facebooku, Twitteru i kanálu na YouTube.