• Aktuality

Aktuality

15. května 2024

Zveme Vás na další ze série seminářů zaměřených na společenský dopad vědeckého bádání vznikající ve spolupráci s University of St Andrews

Seminář na téma Organizing for the future-knowledge transfer and impact s podtitulem „Research impact - using research to make a beneficial change in the world beyond academia“ se uskuteční ve středu 22. května 2024 od 16 do 18 hod. SELČ.


Akce proběhne online v angličtině.


Registrace není nutná ► stačí se PŘIPOJIT ZDE.Anotace workshopu:

Impact v praxi - největší výzvou pro výzkumné pracovníky je vysvětlovat svůj výzkum tvůrcům politik, podnikatelům a dalším stakeholderům, aby dosáhli skutečné změny a pozitivního dopadu na společnost. Cílem semináře bude najít osvědčené postupy, které zajistí, že náš výzkum bude mít skutečný dopad (impact). Na přípravě workshopu se podílí také experti z Centra pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy, kteří v rámci setkání představí své zkušenosti a zároveň nabídnou vybraným mladým výzkumníkům a jejich projektům mentoring a pomoc při dosahování společenského dopadu.


V rámci semináře vystoupí:

  • doc. Ing. Michal Plaček, Ph.D., Katedra veřejné a sociální politiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy

  • Martin Brooks, Head of Research Impact na University of St Andrews

  • Mgr. Jiří Valach, pověřený ředitel Centra pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy

  • Mgr. Hubert Topinka, specialista přenosu poznatků a technologií (společenské a humantivní vědy), Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy

V rámci setkání bude prostor pro dotazy a diskusi.


Plakátek ke stažení ZDE.Projekt Join Seed Funding, který společeně realizuje Univerzita Karlova (CPPT UK a FSV UK) a St. Andrews University ve Skotsku se zaměřuje na zformování sítě vědeckých pracovníků pracujících na tématu udržitelnosti z různých pohledů společenských věd, naší snahou bude formování nových výzkumných témat zohledňujících pozitivní společenský dopad.

Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy


Adresa kanceláře:

Petrská 1180/3

110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 491 255

E-mail:

Kontakty na tým


Korespondenční adresa:

Ovocný trh 560/5

116 36 Praha 1


IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208


Spojte se s námi na LINKEDIN


Jak k nám