4. listopadu 2022

Kreativita je jako jízda na kole – dá se naučit! Přihlaste se na workshop Design Thinkingu s Pavlínou Louženskou, 28. 11. online

• Zajímá Vás myšlení out of the box?

• Chcete přicházet s originálními nápady a řešeními, ale bojíte se, že nejste kreativní?

• Zvažujete do budoucna rozjet vlastní projekt a přemýšlíte, kde vlastně začít?

• Stojíte o to zvládnout dovednost, kterou můžete prakticky využít v jakékoliv práci?

Odpověděli jste aspoň jednou ANO? Pak je pro vás workshop Design Thinkingu perfektní match!

A navíc vás jím tentokrát provede velmi zkušená lektorka a mentorka Pavlína Louženská, zakladatelka platformy #HolkyzMarketingu.

Zveme vás 28. 11. 2022 od 10.00 do 15.00 hod. na intenzivní praktický online workshop zdarma.

Neváhejte a přihlaste se. REGISTRACE ZDE.

Po absolvování získáte certifikát, kterým se můžete pochlubit třeba ve svém CVčku!

Akci pro Vás pořádáme ve spolupráci s Grow with Google.

Zní to dobře, ale stále si nejste jistí, k čemu Vám metoda Design Thinkingu může být reálně užitečná?

Metoda Design Thinkingu...

• ... není limitovaná oblastí využití a dá se aplikovat úplně na cokoliv! Je jedno, jestli chcete navrhnout novou appku, založit kočičí kavárnu nebo vyřešit, co se svojí kariérou;

• ... vám pomůže najít nejlepší vhodné řešení problému, kterým se zabýváte;

• ... vám pomůže osvojit si různé techniky brainstormingu. Uvidíte, že potom se už žádný nápad nebude zdát tak moc šílený.

Co na workshopu zažijete?

• Vyzkoušíte si navrhnout prototyp, který vyřeší Váš problém nejlepším možným způsobem;

• Otestujete si ho a získáte okamžitou zpětnou vazbu od účastníků i lektorky.

S kým se potkáte?

Kromě podobně smýšlejících inspirujících lidí se můžete těšit na ►►► skvělou lektorku Pavlínu Louženskou, která Vás bude workshopem provázet.

“Design Thinking je framework, který vám pomůže přemýšlet o kariéře, podnikání, nebo reklamě. Dá se aplikovat doopravdy na všechno. Právě protože vás učí empatii, kreativitě nebo flexibilitě. Proto za mě patří do dovedností budoucnosti,” říká Pavlína Louženská, která založila platformu #HolkyzMarketingu - dnes má přes 30 000 členek a letos proškolí přes 10 000 lidí. Za poslední rok pomáhala Pavlína 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako mentorka Google for Startups pro Evropu a Afriku. Je certifikovaná trenérka Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020. Píše newsletter na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast Trendspotting.

Co Pavlínu na workshopech Design Thinkingu nejvíc baví?

Co mám na NGOF workshopu nejradši (a účastníci také) je, jak interaktivní je. Nedá se jen tak odsedět. Většinu času trávíte v breakout rooms a tak po pěti hodinách odcházíte nejen nabytí vědomostmi, ale hlavně se spoustou insightů z praxe.” "

Chcete vědět víc?

Podívejte se na web New Generation of Founders.

Rádi byste se na něco doptali?

Neváhejte se na nás obrátit. Napište Pavle Chadimové na mail .