• Aktuality

Aktuality

2. listopadu 2021

Oficiální zahájení projektu Hyb4City a představení spolupráce UK, IKEA a neziskových organizací koalice NeNa v boji proti násilí v blízkých vztazích

Věda, umění, vzdělávání a inovace. To jsou základní hesla strategického projektu Hyb4City, který v Kampusu Hybernská vznikl ve spolupráci Univerzity Karlovy a Hlavního města Praha. Projekt se zaměřuje na třetí roli univerzity, tedy její společenský dopad.


Jedním z cílů projektu Hyb4City je i spolupráce s neziskovými organizacemi a dalšími externími partnery. 7. 10. 2021 byla za přítomnosti viceprezidentky Evropské komise, Věry Jourové, rektora UK, Tomáše Zimy, radního Magistrátu hlavního města Prahy, Víta Šimrala, a zástupkyň a zástupců dalších institucí představena spolupráce Univerzity Karlovy, společnosti IKEA a neziskových organizací koalice NeNa (ROSA, ACORUS a proFem o.p.s.) v boji proti násilí v blízkých vztazích. Cílem projektu je propojení výzkumné, výkonné, zákonodárné, neziskové i soukromé složky tak, aby se lépe dařilo nacházet řešení těžkých situací a bylo možné obětem násilí pomáhat.


Tiskovou zprávu k projektu si můžete přečíst ZDE.


Jak celá akce probíhala? Podívejte se na reportáž:


Více o celé akci si můžete přečíst ve článku na webu UK ZDE.Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy


Adresa kanceláře:

Petrská 1180/3

110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 491 255

E-mail:

Kontakty na tým


Korespondenční adresa:

Ovocný trh 560/5

116 36 Praha 1


IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208


Spojte se s námi na LINKEDIN


Jak k nám