9. září 2021

WORKSHOP Design Thinkingu bohužel z technických důvodů nebude moci termínu 23. 9. proběhnout. Nový termín workshopu je 5. 11. 2021. Více ZDE.

Inovační laboratoř UK společně s Grow with Google nabízí studentům UK možnost absolvovat zdarma intenzivní online workshop zaměřený na Design Thinking, tedy metodu používanou k vývoji inovativních produktů a nápadů.

Workshop je určený všem studentům UK napříč obory a proběhne už ve čtvrtek 23. září 2021, od 9.45 do 15 hod.

Obzvlášť však zveme ty, ► kteří už mají nápad, třeba na novou službu/inovaci, nebo naopak ty, ► kteří chtějí něco podniknout a nápad hledají. Na workshopu potkáte i zástupce Inovační laboratoře UK, kteří Vám mohou pomocí Váš nápad posunout ještě o kousek dál - třeba už v letošním zimním semestru v rámci předmětu Inovační laboratoř: Rozjeď projekt..

Další informace a REGISTRACE ZDE. Workshop je zdarma.

Co Vás na workshopu čeká?

• Zažijete metodu Design Thinking v praxi a naučíte se na vlastním nápadu, jak ji prakticky využívat.

• Vyzkoušíte si postupy, které Vám pomohou řešit nejen běžné otázky, ale mohou stát třeba i u zrodu vašeho vlastního start-upu.

• Potkáte se se studenty z různých fakult a s dalšími inspirativními lidmi z UK.

• Zažijete opravdu aktivní online workshop s využitím Google nástrojů

• Kurzem vás provedou zkušení lektoři z Grow with Google

Co si vyzkoušíte?

Je samozřejmě na Vás, co přesně si z kurzu odnesete do svého běžného studijního, mimostudijního i pracovního života, určitě ale budete mít možnost vyzkoušet si:

• Nové způsoby, jak hledat řešení otázek a problémů, na které můžete v praxi narážet.

• Velmi funkční a osvědčené metody práce v týmu.

• Cesty, jak sami i s pomocí dalších lidí dokážete rozproudit své kreativní myšlení, a mnoho dalšího...

Co říkají účastníci předešlých workshopů?

„Bylo fajn prakticky zažít aktivní kooperaci na ad hoc projektu a opět si ověřit, jak skvěle funguje třeba jenom prostý brainstorming. Motivuje mě to v praxi využívat techniky design thinking.“

„Děkuji za super webinář! Moc se mi líbilo praktické využití znalostí. Díky za nový pohled na věci."

"Líbilo se mi, že jsme si v přátelské atmosféře prošli jednotlivé fáze (od empatie po test), a to intenzivním tempem. Ukázalo mi to, že když je energie a chuť, jednotlivé iterace se dají točit opravdu rychle."

Jaký bude program workshopu? Co potřebujete vědět?

PDF ke stažení ZDE.

Chcete vědět víc? Zeptejte se!

Akci na UK zaštiťuje Inovační laboratoř – pište na  .