20. května 2021

Naše ředitelka, Hana Kosová, byla zvolena novou prezidentkou National Associations Advisory Committee (NAAC) ASTP

Máme velikou radost! Ředitelka CPPT, Hana Kosová, byla zvolena novou prezidentkou National Associations Advisory Committee (NAAC) v rámci ASTP - evropského sdružení profesionálů v oblasti přenosu poznatků a technologií. Do funkce byla uvedena v rámci Valného shromáždění ASTP 20. 5. 2021.

Gratulujeme!

Hana Kosová je členkou Boardu ASTP a nereprezentuje zde pouze transferouvou kancelář Univerzity Karlovy, ale především národní transferovou platformu Transfera.cz, v níž je členkou představenstva.

Víc o profesním zázemí naší paní ředitelky se dozvíte na LinkedIN.

A co to vlastně NAAC je?

NAAC sdružuje 33 evropských národních transferových asociací (včetně české asociace Transfera.cz) a působí jako prostředník mezi evropskou úrovní a regionálními transferovými organizacemi a jejich místními ekosystémy.

Více o NAAC najdete na webu ASTP ► ZDE.

Aktualita na LinkedIN ZDE.

Foto: Hynek Glos, Univerzita Karlova