25. ledna 2018

Spolupracující společnost Heaven Labs, s.r.o. hledá nové členy do týmu

Společnost Heaven Labs, s.r.o., která vyrábí produkt MANA, hledá nové členy svého týmu, a to na pozici "Laborant" a "Výzkumný a vývovjový pracovník".

Pozice "Laborant" je určena pro studenty a absolventy s chemickým či potravinářským vzděláním, předpokládá se tedy znalost chemických a potravinářských procesů, surovin a nakládání s nimi.

Pozice "Výzkumný a vývojový pracovník" určena pro studenty a absolventy magisterského či doktorandského studia se zaměřením na organickou chemii, biochemii, potravinářství či všeobecné lékařství.

Zájemci o danou pozici kontaktujte přímo:

Josef Studený

HR Manager

E-mail: josef.studeny@mojemana.cz

Heaven Labs, s.r.o.

Přátelství 172/42

104 00 Praha 10-Uhříněves

Společnost Heaven Labs, která vyrábí produkt Mana, je jednou z prvních společností, která vytváří potravinářské technologie, které produkují zdravé a funkční potraviny, které jsou užitečné pro tělo a planetu Zemi. V roce 2014 zakladatel a generální ředitel Jakub Krejčík vyvinul ve své kuchyni první verzi produktu poté, co poznal potřebu jednoduššího a účinnějšího zdroje potravin. Mana využívá vědy a technologie k řešení problémů, které narušují současný potravinový systém, a pracují na tom, aby poskytoval přístup ke kvalitní výživě lidem na celém světě.

Heaven Labs věří v řízení společnosti a produktu tím, že nikdy není spokojena a zůstává na špičce potravinářské technologie a výživy. Prací v Heaven Labs budete mít platformu pro vytváření skvělých věcí, které pozitivně ovlivňují svět šťastnými a oddanými lidmi. Budete moci pomáhat rozvíjet náš malý tvůrčí tým a přispět vašimi nápady k budování této vzrušující značky a změnit způsob, jakým lidé přemýšlí o jídle.