23. září 2021

Hana Kosová se zúčastní panelové diskuse na téma přenosu poznatků a technologií na SWCS, 6. 10. 2021

Střední Evropa se stává líhní úspěšných startupů. V rámci Centra pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy a jeho Inovační laboratoře máme velkou radost, že jsme se stali partnery akce Startup World Cup & Summit, kde se každoročně vybírají ty nejlepší startupy z regionu V4 i z celé Evropy.

Letošní Startup World Cup & Summit proběhne ve středu 6. 10. 2021 v prostoru Azyl78 ve Stromovce i online.

Kompletní PROGRAM najdete na webu SWCS ZDE.

LÍSTKY online jsou stále k dispozici na goout.net. Když zadáte kód CPPT25 získáte navíc slevu 25%.

Těšit se můžete na nejlepší řečníky z oblasti startupů a inovací, jako je třeba Steve Wozniak (Apple), Esther Wojcicki, Kyle Corbitt (Y Combinator), Fiammetta Diani (EUSPA), Gary Fowler (GSD Venture Studios), Karel Janeček a mnozí další.

V rámci panelové diskuse zaměřené na přenos poznatků a technologií vystoupí i naše ředitelka, Hana Kosová. Dalšími účastníky diskuse budou Jiří Navrátil z Unico_ai a Ondrej Lipold za SWCSummit.

Aktuální informace najdete na facebookové stránce SWCS ZDE nebo v události ZDE.