2. května 2018

ReSTI - info session

Project co-funded by European Union funds (ERDF, IPA).

V pátek 20. dubna 2018 uspořádala společnost EuroVienna s podporou Univerzity aplikovaných věd Burgenland on-line informační zasedání k pilotnímu kurzu Excellence v pilotním programu ReSTI.

Excelence v programu ReSTI je financována z nadnárodního programu Interreg pro Dunaj a jeho cílem je odstranit mezery v znalostech a dovednostech při řízení projektů sociálních a technologických inovací.

Složení je z pěti modulů:

• Politiky EU

• Návrh projektu

• Řízení projektů

• Sociální inovace

• Inovace v podnikovém kontextu

Projekt je primárně zaměřen na začínající projektové manažery ve výzkumu, sociální a technologické inovace a také na mladé absolventy jako první žadatelé o nadnárodní a multikulturní projekty v rámci dunajského regionu. Výzva výslovně řeší široké spektrum žadatelů z podnikatelského sektoru, výzkumných institucí a organizací občanské společnosti.

Excellence v systému ReSTI

Excelence v ReSTI Infodesk