5. dubna 2022

Buďte s námi u historicky prvního českého finále oxfordské soutěže Map the System! Už 25. 4. online!

Oxfordská soutěž Map the System se zaměřuje na hledání cest ke společenské změně - 7 týmů z Univerzity Karlovy se utká o místo ve světovém finále, které proběhne v červnu na půdě Oxfordské univerzity.

A vy můžete být u toho! ► Srdečně Vás zveme na slavnostní české finále, které se uskuteční 25. 4. 2022 od 16 do 19 hod. v prostorech Kampusu Hybernská a bude přenášeno online.

REGISTRACE pro online účast probíhá ZDE.

Na co se můžete těšit?

Akci moderuje Radoslav Pittner z Ashoka CZ&SK.

Co je soutěž Map the System?

Map the System je mezinárodní soutěž pořádaná Skoll Center for Social Entrepreneurship na Oxfordské univerzitě, které se účastní týmy z více než 60 univerzit po celém světě. Na Univerzitě Karlově je první rokem. Hlavním tématem je systémové myšlení a jeho aplikace při řešení výzev současného světa. Soutěžní týmy pomocí nástrojů systémového myšlení odhalují příčiny a důsledky společenských nebo environmentálních výzev a mapujují systémy - nastavení společnosti, ekonomiky, politiky, a pod. - jejichž chování napomáhá vzniku daných problémů. Více si přečtěte na webu ZDE.

Co se napsalo o Map the System na Univerzitě Karlově? Přečtěte si...

Nový kurz na UK: Zmapuj systém, a dostaň se do Oxfordu (29. 9. 2021, UK Forum)

Chtějí změnit nefunkční systémy. Nejlepší se ukáží v Oxfordu (18. 1. 2022, UK Forum)

Aktuální informace o soutěži a týmech najdete na:

Chcete se na něco zeptat?

Napište garantce soutěže Barboře Komberec Novosadové na mailu