Veletrh Via Carolina

V letech 2017 a 2019 uspořádalo CPPT dva ročníky veletrhu Via Carolina. Cílem veletrhu bylo představit inovace vznikající na Univerzitě Karlově a nabídku vědeckých týmů z UK ke spolupráci s externími partnery, např. z komerční sféry.


Jaká byla Via Carolina 2019?

2. ročník veletrhu inovací a služeb UK se uskutečnil 16. 5. 2019 v prostoru Kina Dlabačov v Praze a CPPT ho uspořádalo ve spolupráci s dceřinou společností UK, CUIP s.r.o.


Co jste mohli vidět a zažít?

  • Na vlastní kůži jste si mohli vyzkoušet inovace z oblasti přírodních, lékařských a humanitních věd.

  • Dozvěděli jste se o produktech, jejichž úspěch začal na UK, a které si už ve společnosti svoje uplatnění našly.

  • Představili jsme vám Katalog služeb Univerzity Karlovy.

  • Měli jste skvělou příležitost pro networking mezi společnostmi, zástupci výzkumných týmů i manažery transferu technologií.


Zajímá Vás, jaká byla atmosféra? Podívejte se na reportáž:


Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.


Chcete vědět víc? Podívejte se na reportáž z minulého ročníku, kterou najdete na YouTube.


Via Carolina 2017

23. - 24. května 2017 uspořádalo CPPT v prostorách Karolina prezentaci Katalogu služeb a Katalogu celoživotního vzdělávání ve formě veletrhu Via Carolina.


Návštěvníci se mohli interaktivní formou seznámit s jednotlivými nabídkami, které jsou v katalozích obsaženy. Navíc také mohli návštívit laboratoře a další pracoviště, která odborné služby nabízí.


Podívejte se na reportáž:


Dvoudenní akci zahájila tisková konference za přítomnosti rektora UK, prof. Tomáše Zimy. V prostorách Karolina byly umístěny oborově seskupené stánky prezentující výsledky, inovace a již fungující modely spolupráce s průmyslem. Dále se představily projekty a záměry, které hledají podporu ze strany externích partnerů. To vše bylo doplněno stánkem CPPT, který prezentoval Katalog služeb i Katalog CŽV.


V prostorách rektorského klubu byl připraven „lounge“, kde se mohli zástupci fakult neformálně stkat s potenciálními partnery a probrat s nimi možnosti spolupráce.


Součástí programu byly i krátké tematické workshopy- návštěvníci tu měli možnost mluvit se zástupci UK o společných možnostech budoucího rozvoje.


Večerní program veletrhu zahájila moderovaná panelová diskuse pro zvané hosty, po které následovalo neformální setkání v reprezentačních prostorách UK.


Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.
Poslední změna: 9. červen 2023 15:11 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy


Adresa kanceláře:

Petrská 1180/3

110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 491 255

E-mail:

Kontakty na tým


Korespondenční adresa:

Ovocný trh 560/5

116 36 Praha 1


IČ: 00216208

DIČ: CZ00216208


Spojte se s námi na LINKEDIN


Jak k nám